UOVO

Prosta i funkcjonalna kolekcja UOVO z linii Arthur Krupp jest idealnym rozwiązaniem dla nowoczesnego bufetu. Nieskazitelna biel wszystkich elementów podkreśli kolor każdej potrawy, a dzięki możliwości sztaplowania filiżanek i spodków oszczędzimy miejsce w trakcie serwisu lub podczas przechowywania. Niemiecka jakość i wytrzymałość to podstawowe atuty tej porcelany sygnowanej znakiem Made in Germany.

OMNIA

Kolekcja OMNIA Arthur Krupp łączy w sobie dwa kształty porcelany – okrągłe i kwadratowe dostarczając w ten sposób szereg możliwości podawania potraw, jak i zestawiania ich ze sobą. Serwis wzbogacony o linię małych miseczek o różnych formach świetnie nadaje się do serwowania przystawek, sosów czy amuse bouche. Dodatkowo wzmocnione brzegi zapewniają odporność tej porcelanie, a możliwość sztaplowania wielu elementów ułatwia jej przechowywanie.

NEVE

Kolekcja NEVE o wyjątkowym kolorze porcelany bone china wyróżnia się prostotą i ergonomią. Elementy tej linii idealnie nadają się do układania w stosy, a szerokie brzegi talerzy pozwalają na ciekawe ułożenie kompozycji i aranżacji potraw zgodnie z najnowszymi technikami.

ROTONDO

Porcelana z serii ROTONDO to idealna propozycja zarówno dla restauracji specjalizujących się w fine diningu, jak i punktów gastronomicznych, gdyż ze względu na wielkość talerzy, ich szerokie lustro zamknięte wąskim, wzmocnionym brzegiem można na niej serwować wykwintne, artystyczne danie, jak i pizzę o średnicy ok 30cm. Wszystkie elementy tej kolekcji można sztaplować oraz podawać w połączeniu – np. używając misek jako kloszy lub pokrywek do dzbanków jako małych talerzyków na przystawki, a mlecznika jako naczynia na olej, ocet lub sos sojowy.